• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

1 696 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 482.50 UAH
Номер: 742460c5cd794eac883930f1ef39fa95
Внутрішній номер закупівлі: 24304645
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-04-011665-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Контактна особа: Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 696 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.02.2025 15:03 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2025 15:03 - 12.02.2025 00:00
Період кваліфікації: 12.02.2025 00:00 - 12.02.2025 11:24
Період завантаження договору: 18.02.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 696 500.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень