• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

1 696 500.00 UAH
Номер: 3a8bd3b2bfad4843b098221545cfe0a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-04-013983-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 73
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Очікувана вартість: 1 696 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки: Закупівля здійснюється керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про публічні закупівлі» , Постановою КМУ № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.02.2025 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 696 500.00 UAH