-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-02-03-014724-a
Торги не відбулися
2 224 942.80
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 124.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 124.71 UAH
Номер:
bc7e6e3c76f449adb239264c928334a1
Внутрішній номер закупівлі:
24290418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-03-014724-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 224 942.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.02.2025 16:47 - 08.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2025 16:47 - 11.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
11.02.2025 00:00 - 18.02.2025 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 224 942.80 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень