• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

2 224 942.80 UAH
Номер: fa1a5f3f86c34dc5ad239b94e21bd4ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-03-018106-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа №90
Замовник: Середня загальноосвітня школа №90
Очікувана вартість: 2 224 942.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки: Закупівля здійснюється керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про публічні закупівлі» , Постановою КМУ № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.02.2025 16:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету в розмірі 30% від загальної вартості послуг. Субвенції з державного бюджету в розмірі 70% від загальної вартості послуг.
Сума2 224 942.80 UAH