-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (Мультимедійний проектор+Інтерактивна дошка)
Тендер Prozorro UA-2018-08-28-002149-a
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; технічні вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації
Завершена
156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 156.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 156.00 UAH
Номер:
eb3ed0937eb0440096dadf489a02985a
Внутрішній номер закупівлі:
2428700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-28-002149-a
Замовник:
Григорівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402445
-
Адреса:
75240, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Жукевич +305523853331 silradag@meta.ua http://grygorivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
156.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2018 23:26 - 03.09.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2018 23:26 - 13.09.2018 00:00
Аукціон:
13.09.2018 13:19 - 13.09.2018 13:40
Період кваліфікації:
13.09.2018 13:40 - 17.09.2018 18:48
Період завантаження договору:
13.09.2018 13:40 - 03.10.2018 13:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання (Мультимедійний проектор+Інтерактивна дошка)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
75240, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Оскарження: 13.09.2018 13:40 - 28.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Оскарження: 13.09.2018 13:40 - 28.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
139 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2018 18:48
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛСІКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41721040
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛСІКО" +380671312146 denisyuk@avexpert.com.ua http://avexpert.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03113, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 53А, офіс 227
Початкова пропозиція
141 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 844.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
3620bc168f0f428799335948d21b9753
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-28-002149-a-c1
Постачальник:
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Номер договору:
№ 215
Сума договору:
138 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.10.2018 10:00
Статус:
Підписаний