-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (Мультимедійний проектор+Інтерактивна дошка)
138 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
3620bc168f0f428799335948d21b9753
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-28-002149-a-c1
Постачальник:
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 215
Дата підписання:
02.10.2018 10:00
Період дії договору:
02.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
138 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 138 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання (Мультимедійний проектор+Інтерактивна дошка)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
75240, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20
На карті