• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проводи та кабелі

Завершена

316 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 580.00 UAH
Номер: afdff62c35c543f191206ac9f7950766
Внутрішній номер закупівлі: 24256491
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-30-015033-a   
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Контактна особа: Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 316 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2025 16:38 - 05.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2025 16:38 - 08.02.2025 00:00
Аукціон: 10.02.2025 14:50 - 10.02.2025 15:19
Період кваліфікації: 10.02.2025 15:19 - 12.02.2025 11:32
Період завантаження договору: 18.02.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴316 000.00 Кабельна продукція. Проводи та кабелі