-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проводи та кабелі
Оголошено тендер
316 000.00
UAH
Номер:
5ff42f1b6d304315ad978cfecf692805
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-30-017800-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
316 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проводи та кабелі
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
30.01.2025 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провід СІП
Кількість
1530 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Провід ПВ3 (різних кольорів)
Кількість
500 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Інтернет кабель "вітая пара"
Кількість
915 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Кабель АВБбШв
Кількість
300 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума316 000.00 UAH