-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-08-30-000389-c
Завершена
1 828 888.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 288.88 UAH
мін. крок: 1% або 18 288.88 UAH
Номер:
a6934ba77686467b97efb1bb9859cff4
Внутрішній номер закупівлі:
2425357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-30-000389-c
Замовник:
КУ "Олександрівський РЦ ФГО" Олександрівської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38367455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, смт Олександрівка, вул Самарська 20 смт Олександрівка Олександрівський район Донецької області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Місяйло Оксана Петрівна +380626921873 centerosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 828 888.32 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 288.88 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
54 866.65 UAH
Період уточнення:
30.08.2018 12:16 - 04.09.2018 12:20
Період прийому пропозицій:
30.08.2018 12:16 - 14.09.2018 12:20
Аукціон:
17.09.2018 15:05 - 17.09.2018 15:26
Період кваліфікації:
17.09.2018 15:26 - 19.09.2018 15:08
Період завантаження договору:
17.09.2018 15:26 - 07.10.2018 15:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Кількість
450 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район, смт. Олександрівка та Олександрівський район Донецької області (загальноосвітні та дошкільні заклади Олександрівського району)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ПРОМБІЗНЕС+
Оскарження: 17.09.2018 15:26 - 30.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926001
-
Контактна особа:
Калюжна Анжела Андріївна +380509716560 lika.of2017@ukr.net
-
Адреса:
85347, Україна, Донецька область, Красноармійський район село Маринівка, вулиця Щорса,будинок 1
Оскарження: 17.09.2018 15:26 - 30.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 399 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 399 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2018 15:08
Документи
27
Скарги
0
ПП "ВГП УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39856034
-
Контактна особа:
Антон Фоменко +380662310284 fantonio@ukr.net
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ТРАКТОРОБУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 103 Б, офіс 1
Початкова пропозиція
1 552 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 552 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
22e329334da049ec9e145ef7367f624e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-30-000389-c-c1
Постачальник:
ПП ПРОМБІЗНЕС+
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926001
-
Контактна особа:
Калюжна Анжела Андріївна +380509716560 lika.of2017@ukr.net
-
Адреса:
85347, Україна, Донецька область, Красноармійський район село Маринівка, вулиця Щорса,будинок 1
Номер договору:
1/10
Сума договору:
1 399 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний