-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
1 399 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
22e329334da049ec9e145ef7367f624e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-30-000389-c-c1
Постачальник:
ПП ПРОМБІЗНЕС+
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926001
-
Контактна особа:
Калюжна Анжела Андріївна +380509716560 lika.of2017@ukr.net
-
Адреса:
85347, Україна, Донецька область, Красноармійський район село Маринівка, вулиця Щорса,будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/10
Дата підписання:
01.10.2018 00:00
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 399 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 399 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Кількість
450 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район, смт. Олександрівка та Олександрівський район Донецької області (загальноосвітні та дошкільні заклади Олександрівського району)
На карті