-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2018-08-06-000661-c
Торги не відбулися
2 307 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
Номер:
698c2b9814b74f4ca878e705ff821aaf
Внутрішній номер закупівлі:
2424203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-06-000661-c
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 072.40 UAH
Період уточнення:
06.08.2018 19:53 - 12.08.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2018 19:53 - 22.08.2018 20:00
Аукціон:
23.08.2018 14:09 - 23.08.2018 14:36
Період кваліфікації:
23.08.2018 14:36 - 21.09.2018 23:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ВЕСТАВТОБУД"
Оскарження: 23.08.2018 14:36 - 10.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40928728
-
Контактна особа:
Рудий Евген Олександрович +380952499628 rudichok@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, м.Луцк вул.Вахтангова д.10 в
Оскарження: 23.08.2018 14:36 - 10.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 106 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.08.2018 11:15
Документи
8
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРШИНА ЮА"
Оскарження: 21.09.2018 22:39 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40241711
-
Контактна особа:
Юр'євич Ірина Вікторівна +380506359088 irinanakaraykova@gmail.com
-
Адреса:
37500, УКРАЇНА, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ МЕТЕОРОЛОГІЧНА буд. 37
Оскарження: 21.09.2018 22:39 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 306 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 107 000.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0
ФОП САКАЛЮК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 21.09.2018 23:13 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3040518747
-
Контактна особа:
Сакалюк Людмила Володимирвна +380953023254 0501340883r@gmail.com
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ САДОВА буд. 50 кв. 56
Оскарження: 21.09.2018 23:13 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.09.2018 23:27
Документи
16
Скарги
0