-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Коагулянти на основі солей алюмінію
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-014776-a
Завершена
825 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 125.00 UAH
Номер:
ace9d80944a64b45af17b93f31f0c528
Внутрішній номер закупівлі:
24237208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-29-014776-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Глушакова +380675607996 kvk.zakupka7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
825 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2025 15:57 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2025 15:57 - 12.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
12.02.2025 00:00 - 18.02.2025 09:18
Період завантаження договору:
24.02.2025 00:00 - 06.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴825 000.00 Коагулянти на основі солей алюмінію