-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коагулянти на основі солей алюмінію
Оголошено тендер
825 000.00
UAH
Номер:
e9def42ef19b4321a1367215bcf5a651
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-29-018355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
825 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коагулянти на основі солей алюмінію
Примітки:
Закупівля згідно річної потреби підприємства
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
29.01.2025 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума825 000.00 UAH