-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (стропи канатні в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-011688-a
Завершена
282 682.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 826.82 UAH
мін. крок: 1% або 2 826.82 UAH
Номер:
720fc3a5f0734c0d80a0196cac919561
Внутрішній номер закупівлі:
24234132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-29-011688-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 682.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2025 15:25 - 07.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2025 15:25 - 10.02.2025 14:00
Аукціон:
11.02.2025 11:08 - 11.02.2025 11:37
Період кваліфікації:
11.02.2025 11:37 - 17.02.2025 09:33
Період завантаження договору:
23.02.2025 00:00 - 05.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 682.20 Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (стропи канатні в асортименті)