-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стропи канатні в асортименті
Оголошено тендер
282 682.20
UAH
Номер:
ab07869fd33f41a69b5ab3e4607d805a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-30-011489-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
282 682.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стропи канатні в асортименті
Примітки:
Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
30.12.2024 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума282 682.20 UAH