-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Opel Signum, Volkswagen Passat, Volkswagen Transporter T5, Skoda Superb, Renault Kangoo, Renault Duster, Opel Combo-C)
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-002838-a
Завершена
342 145.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 421.45 UAH
мін. крок: 1% або 3 421.45 UAH
Номер:
64bd368a7d7043538c5d401732df992a
Внутрішній номер закупівлі:
24225286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-29-002838-a
Замовник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тавридзький Михайло Ростиславович 380674772297 lk.atp1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 145.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2025 10:18 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2025 10:18 - 06.02.2025 16:00
Аукціон:
07.02.2025 15:22 - 07.02.2025 15:51
Період кваліфікації:
07.02.2025 15:51 - 17.02.2025 10:18
Період завантаження договору:
23.02.2025 00:00 - 05.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 145.00 Запасні частини для автомобілів Opel Signum, Volkswagen Passat, Volkswagen Transporter T5, Skoda Superb, Renault Kangoo, Renault Duster, Opel Combo-C