-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Opel Signum, Volkswagen Passat, Volkswagen Transporter T5, Skoda Superb, Renault Kangoo, Renault Duster, Opel Combo-C)
Оголошено тендер
342 145.00
UAH
Номер:
968ae909153a43229d0ba3d607dc8514
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-29-002324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
23884071
-
Контактна особа:
Тавридзький Михайло Ростиславович 380674772297 lk.atp1@ukr.net
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Грунтова будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
342 145.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Opel Signum, Volkswagen Passat, Volkswagen Transporter T5, Skoda Superb, Renault Kangoo, Renault Duster, Opel Combo-C)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.01.2025 09:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Ухвала ЛМР №3667 від 23.08.2023 р.
-
Дата публікації:
29.01.2025 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 145.00 UAH