-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Ноутбук та багатофункціональний пристрій типу (БФП)
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-019364-a
Торги не відбулися
823 320.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
Номер:
587056827ec24126a57b19fc0932b9e4
Внутрішній номер закупівлі:
24221486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-019364-a
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клованич Володимир Іванович +380312691343 vo-ka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
823 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 19:37 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 19:37 - 05.02.2025 09:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 09:00 - 07.02.2025 18:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴823 320.00 Ноутбук та багатофункціональний пристрій типу (БФП)