-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук та багатофункціональний пристрій типу (БФП)
Оголошено тендер
823 320.00
UAH
Номер:
eeb2614ae55f450da7b58109c4fffb3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-27-021660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
823 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук та багатофункціональний пристрій типу (БФП)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.01.2025 17:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом потреби в забезпеченні фінансово-господарської діяльності Управління СБ України в Закарпатській області для виконання відповідних завдань визначених Положенням про Управління СБ України в Закарпатській області та відповідними Законами України і вказівками керівництва СБУ. Розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень. Враховуючи все вище описане, виникають підстави для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі на підставі пункту 3 розділу ІП Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року № 275
-
Дата публікації:
27.01.2025 17:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 (15.6"IPS, Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, W11pr), або аналог
Кількість
20 штука
Період постачання
до 28.02.2025
БФП лазерний A4 Canon i-SENSYS MF3010+ 2 Картриджі 725, або аналог
Кількість
20 штука
Період постачання
до 28.02.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума823 320.00 UAH