-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-018168-a
Завершена
1 447 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 236.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 236.00 UAH
Номер:
1e5bf3bbf24e408fad4d35701b28ada1
Внутрішній номер закупівлі:
24220288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-018168-a
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 447 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 17:16 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 17:16 - 05.02.2025 00:00
Аукціон:
05.02.2025 12:35 - 05.02.2025 13:16
Період кваліфікації:
05.02.2025 13:16 - 05.02.2025 17:32
Період завантаження договору:
11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 447 200.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)