-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Оголошено тендер
1 447 200.00
UAH
Номер:
a1b71a5e46b1400b8f3ff443343bd2a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-28-008432-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 447 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2025 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 013 040.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума434 160.00 UAH