• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з охорони приміщення, код 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Завершена

10 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50.00 UAH
Номер: e92f354f7a7c47bd9569fc1aeb37f335
Внутрішній номер закупівлі: 24218467
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-28-016339-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Тетяна РИБАЛКА +380976633548 email.tender20@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.01.2025 16:11 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2025 16:11 - 05.02.2025 10:00
Аукціон: 06.02.2025 14:53 - 06.02.2025 15:16
Період кваліфікації: 06.02.2025 15:16 - 11.02.2025 14:01
Період завантаження договору: 17.02.2025 00:00 - 27.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 000.00 Послуги з охорони приміщення, код 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»