-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони приміщення, код 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
10 000.00
UAH
Номер:
cc88f1a0221b46299d138bdd655b50de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-28-019497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони приміщення, код 79710000-4 - Охоронні послуги за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.01.2025 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з охорони приміщення
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 000.00 UAH