-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яблука консервовані
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-015405-a
Завершена
67 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 336.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 336.00 UAH
Номер:
4e67c28fec0e408eb746869bb091b459
Внутрішній номер закупівлі:
24217564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-015405-a
Замовник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таміла Колюка +380473952386 chehivkapni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 17:04 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 17:04 - 05.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 00:00 - 05.02.2025 14:05
Період завантаження договору:
11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 200.00 Яблука консервовані