-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Яблука консервовані
Оголошено тендер
67 200.00
UAH
Номер:
98578264b42d496b8a7a92df3bfca3ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-28-009331-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
67 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яблука консервовані
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2025 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума67 200.00 UAH