-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Портативний венозний сканер (код НК 024:2023 48040 — Локатор вен інфрачервоний))
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-006194-a
Завершена
294 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 940.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 940.00 UAH
Номер:
222211097aa54f47b94e936bce84d19b
Внутрішній номер закупівлі:
24208342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-006194-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42224043
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Львівська обл., м. Стрий, вул. Охримовича,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поврозник Наталія Ігорівна +380993224661 stryicentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 11:34 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 11:34 - 05.02.2025 08:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 08:00 - 05.02.2025 16:33
Період завантаження договору:
11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴294 000.00 Портативний венозний сканер