• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Портативний венозний сканер (код НК 024:2023 48040 — Локатор вен інфрачервоний))

Оголошено тендер

294 000.00 UAH
Номер: 3969ce40969248829e07a63d823f2757
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-28-006921-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико- санітарної допомоги м. Стрия"
Очікувана вартість: 294 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Портативний венозний сканер (код НК 024:2023 48040 — Локатор вен інфрачервоний))
Примітки: Закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023: 48040 Локатор вен інфрачервоний
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.01.2025 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Портативний венозний сканер
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.03.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума294 000.00 UAH