• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування електрокотлів

Служба енергозабезпечення Чорноморської філії ДП «АМПУ» вважає доцільним здійснити закупівлю послуг з технічного обслуговування електрокотлів ЧФ ДП «АМПУ» за кодом ДК 021:2015: 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення» виходячи з наступного: Згідно до п. 7.9.1.1. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, під час підготовки до опалювального періоду з метою забезпечення надійності теплопостачання споживачів необхідно відповідно до термінів, установлених цими Правилами, виконати основний комплекс заходів: здійснення ремонтно-профілактичних робіт устатковання джерел теплопостачання та теплових мереж; складання актів готовності систем теплопостачання до опалювального періоду. Згідно до п. 7.9.3. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, перед початком опалювального періоду проводиться перевірка готовності системи опалення та системи теплопостачання у цілому шляхом виконання пробного пуску з метою визначення їх готовності до роботи. Для забезпечення надійної експлуатації, періодично, до початку опалювального періоду виникає необхідність у проведенні огляду обладнання, для виявлення та виправлення несправностей та попередження виникнення їх в подальшій експлуатації. Згідно до вимог керівництва з експлуатації електрокотлів монтаж, введення в експлуатацію та технічне обслуговування мають здійснювати тільки зареєстровані фахівці спеціалізованої компанії.

Завершена

54 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 272.50 UAH
Номер: a51e0d79e75f437d84cb9cf2e9758033
Внутрішній номер закупівлі: 24199905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-27-017637-a   
Замовник: Чорноморська філія ДП "АМПУ"
Контактна особа: Швець Олександр Вікторович 380486875126 O.Shvets@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 54 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.01.2025 17:30 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2025 17:30 - 04.02.2025 10:00
Аукціон: 05.02.2025 12:39 - 05.02.2025 13:02
Період кваліфікації: 05.02.2025 13:02 - 14.02.2025 10:13
Період завантаження договору: 20.02.2025 00:00 - 02.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴54 500.00 Послуги з технічного обслуговування електрокотлів