• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування електрокотлів

Оголошено тендер

65 400.00 UAH
Номер: 7a52ce59b5904f89845bfcb4463c0ede
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-23-005178-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чорноморська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 65 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування електрокотлів
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 23.09.2024 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума65 400.00 UAH