-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-016991-a
Торги не відбулися
1 261 230.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 306.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 306.15 UAH
Номер:
56e496303d804525a6cbca09894f32b4
Внутрішній номер закупівлі:
24179195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-016991-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551357
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Савків +380993777176 zch17if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 261 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.01.2025 19:22 - 31.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2025 19:22 - 03.02.2025 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 261 230.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради