-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Оголошено тендер
1 261 230.00
UAH
Номер:
5b9be623c6a24452b5d99fc75681a813
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-24-020718-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551357
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551357
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 261 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.01.2025 19:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 261 230.00 UAH