-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-014101-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 7 200.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 7 200.00 UAH
Номер:
93fef1656dd74dd48969d9ee35b44126
Внутрішній номер закупівлі:
24176410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-014101-a
Замовник:
КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Андрій Олександрович +380412226559 zhitomir_gorsvet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2025 15:47 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2025 15:47 - 05.02.2025 17:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 17:00 - 06.02.2025 16:34
Період завантаження договору:
12.02.2025 00:00 - 22.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Затискачі