-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Затискачі
Оголошено тендер
480 000.00
UAH
Номер:
cd47c28578074afda431d4c08a1eb0c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-14-006715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Затискачі
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.01.2025 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Анкерний затискач (планка) 2х16-35
Кількість
200 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Анкерний затискач (планка) 4х16-35
Кількість
500 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Відгалужувальний затискач 16-95 (1,5-10)
Кількість
1500 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Відгалужувальний затискач 16-95 ((2,5)6-35)
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Затискач підтримуючий
Кількість
300 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума480 000.00 UAH