-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-009963-a
Завершена
66 805.86
UAH без ПДВ
Номер:
c260240a18bb42afb75c3098a516f173
Внутрішній номер закупівлі:
24172199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-009963-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Чаус +380681066377 byxzosh7@ukr.net http://school7.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
06.01.2025 року оголошено процедуру закупівлі «ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)» (надалі - Закупівля) - відкриті торги з особливостями (Ідентифікатор закупівлі – UA-2025-01-06-007691-a).
Переможця Закупівлі було визначено 14.01.2025.
Водночас, в зв’язку початком навчального процесу 13.01.2025 року, у Замовника є нагальна потреба забезпечити харчування учнів до завершення Закупівлі і укладення договору за її результатами, який може бути укладений не раніше 20.01.2025.
Неукладення договору призведе до неможливості харчування учнів Замовника.
Враховуючи вищевикладене, закупівля послуг з організації шкільного харчування ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування) може бути здійснена згідно з підпунктом 4 пункту 13 Особливостей (нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин) без застосування відкритих торгів, з наступним обов'язковим оприлюдненням в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
66 805.86 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
961 одиниця
Період постачання
13.01.2025 - 28.02.2025
Місце постачання
18031, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОТЕНКО ЖАННА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Контактна особа:
0637001463
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ПРОВУЛОК.МОЖАЙСЬКОГО будинок 11
Ціна пропозиції
66 805.86 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2025 13:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a56e437adc2745438de462d83f303555
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-24-009963-a-c1
Постачальник:
ФОП КОТЕНКО ЖАННА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ПРОВУЛОК.МОЖАЙСЬКОГО будинок 11
Номер договору:
1
Сума договору:
66 805.86 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00
Дата підписання:
17.01.2025 13:00
Статус:
Підписаний