• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)

Оголошено тендер

66 805.86 UAH
Номер: 62a6bdcc7fcc4fa69dfcd597e6794b52
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-20-026936-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
Замовник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
Очікувана вартість: 66 805.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування)
Примітки: Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи (згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі - Особливості), зокрема пп.4 п.13 Особливостей, в зв’язку з нагальною потребою у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка пов’язана із проведенням відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2025-01-06-007691-a), до завершення яких у Замовника є нагальна потреба забезпечити харчування учнів)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.01.2025 22:41
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума66 805.86 UAH