-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з фізичної охорони об’єкту)
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-007088-a
Завершена
1 184 266.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 921.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 921.33 UAH
Номер:
4ea9d0e035c94134a31cb5535d052c33
Внутрішній номер закупівлі:
24169360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-007088-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Пержола +380322610609 zakupivli.hudms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 184 266.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2025 12:08 - 29.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2025 12:08 - 01.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
01.02.2025 00:00 - 06.02.2025 16:03
Період завантаження договору:
12.02.2025 00:00 - 22.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 184 266.67 ДК 021:2015: 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з фізичної охорони об’єкту)