-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з фізичної охорони об’єкту)
Оголошено тендер
1 184 266.67
UAH
Номер:
861c006a7b454e20bc6ef59e1d037eee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-24-007250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 184 266.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з фізичної охорони об’єкту)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.01.2025 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з фізичної охорони об’єкту
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 184 266.67 UAH