-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту водопроводу діам. 315 мм. біля центру професійної освіти Боско у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2025-01-23-019084-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Завершена
2 908 703.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 087.03 UAH
мін. крок: 1% або 29 087.03 UAH
Номер:
7a494e2060b047c9b475954327f44a98
Внутрішній номер закупівлі:
24160543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-23-019084-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вольська Христина Ігорівна 380936468772 khrystyna.volska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 908 703.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2025 17:45 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2025 17:45 - 04.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
04.02.2025 00:00 - 11.02.2025 17:14
Період завантаження договору:
17.02.2025 00:00 - 27.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 908 703.00 Послуги з поточного ремонту водопроводу діам. 315 мм. біля центру професійної освіти Боско у м. Львові