• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту водопроводу діам. 315 мм. біля центру професійної освіти Боско у м. Львові

Оголошено тендер

2 908 703.00 UAH
Номер: 8f4b811073a34156bba8266d9be1d62d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-23-023572-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Очікувана вартість: 2 908 703.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту водопроводу діам. 315 мм. біля центру професійної освіти Боско у м. Львові
Примітки: Річний план Категорія Замовника: Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017 Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 23.01.2025 17:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 908 703.00 UAH