• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2024 для ДП «МПІУ»

Завершена

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер: b7cc806be95f4d71960f709fdc2252e6
Внутрішній номер закупівлі: 24160517
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-23-019055-a   
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Контактна особа: Гук Діана Олегівна 380445864190 tender_2@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.01.2025 17:47 - 28.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2025 17:47 - 31.01.2025 00:00
Період кваліфікації: 31.01.2025 00:00 - 03.02.2025 09:57
Період завантаження договору: 09.02.2025 00:00 - 19.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴550 000.00 Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2024 для ДП «МПІУ»