-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2024 для ДП «МПІУ»
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
1c75d9679d3144a18922c0d9a9298699
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-23-024148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2024 для ДП «МПІУ»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.01.2025 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума550 000.00 UAH