-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-008291-a
Завершена
342 084.31
UAH з ПДВ
Номер:
d9b383f829e745908d0292c2c719bd8b
Внутрішній номер закупівлі:
24129067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-22-008291-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38201617
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район Великі Гаї, вул. Галицька, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тофіль Юрій Русланович +380352220109 3dprz.prozoro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування підстав для закупівлі згідно з абзацом 5 підпункту 5 ч.1 п.13 « Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення a6o скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня2022 року (далі – Особливості) Повне найменування та місцезнаходження замовника: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ (3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області) 47722 Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї, вул. Галицька, 47. Ідентифікаційний код замовника (код ЄДРПОУ): 38201617 Назва предмета закупівлі: Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 «Електрична енергія». Розмір бюджетного призначення: 342 084,31 грн. (триста сорок дві тисячі вісімдесят чотири гривні, 31 коп.), в тому числі 342 080,00 грн. по загальному фонду та 4,31 грн. по спеціальному фонду. Згідно абз.5 пп.5 ч.1 ст.13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання в одному із визначених випадків, зокрема шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, відносини, що пов’язані з постачанням електричної енергії споживачам врегульовано нормами Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон). Нормами Закону наведено, зокрема, такі визначення термінів: універсальна послуга (п.93 ч.1 ст.1 Закону) – постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України; малий непобутовий споживач (п.42 ч.1 ст.1 Закону) – споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт; Електроустановки 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт. Як наслідок 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області є малим непобутовим споживачем і має право на універсальну послугу (відповідно до ст.63 Закону). Окрім того, закупівля електричної енергії на підставі договору з постачальником універсальної послуги проводиться із дотриманням принципів здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників, що визначені у ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ч.3 ст.63 Закону встановлено, що постачальник надає універсальні послуги за економічно обґрунтованими, прозорими та недискримінаційними цінами, що формуються ним відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором, та включають, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника універсальних послуг, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі та оператора системи розподілу відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг. Методика розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг затверджена Постановою НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року №1176. Порядок формування цін на універсальні послуги затверджено Постановою НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1177. Як наслідок тариф (ціна за одиницю товару) на універсальну послугу є державним регульованим тарифом. Всі складові вартості електричної енергії, що поставляється за універсальною послугою підлягають державному регулюванню. Відповідно до пункту 13 розділу ХVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що під час здійснення заходів з відокремлення оператора системи розподілу вертикально інтегрований суб’єкт господарювання повинен до 1 січня 2019 року вжити заходів для відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб’єктів господарювання, та упродовж шести років з 1 січня 2019 року такий електропостачальник, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії виконує функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території, яка визначається як область, міста Київ та Севастополь, Автономна Республіка Крим, на якій до відокремлення провадив свою діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом вертикально інтегрований суб’єкт господарювання. Згідно постанови НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 429 Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» отримало ліцензію на постачання електричної енергії споживачу. Окрім того, Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» включено до Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території (згідно постанови НКРЕКП від 26 жовтня 2018 року № 1268 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих не побутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території». Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» єдиний постачальник універсальної послуги у межах території Тернопільської області. Відповідно до ч.2 ст.63 Закону встановлено, що у межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. Як наслідок, на підставі наведених норм права та фактичних обставин, договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на території Тернопільської області може бути укладено лише із Товариством з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач». У зв’язку із особливостями правового регулювання постачання електричної енергії, наведеними обставинами та з метою задоволення потреби закупівлі на 2025 рік товару за предметом закупівлі – Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 – «Електрична енергія», 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області застосовує абз.5 пп.5 ч.1 п.13 Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення із Товариством з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, без застосування процедури закупівлі відкритих торгів, на суму 342 084,31 грн. (триста сорок дві тисячі вісімдесят чотири гривні, 31 коп.) у тому числі: ПДВ – 57 012,27 грн. (п’ятдесят сім тисяч дванадцять гривень, 27 коп.), в кількості 31 901 кВт/год.
Очікувана вартість:
342 084.31 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг
Кількість
31901 кіловат-година
Період постачання
01.01.2025 - 30.09.2025
Місце постачання
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, м. Збараж, м. Скалат, сел. Підволочиськ, вул. Текстильна, 18, вул. Романа Гралюка, 4, вул. Тернопільська, 17, вул. Козацька, 76
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 0352523009
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, проспект Злуки, 2 В
Ціна пропозиції
342 084.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2025 12:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e09d17debd94d33936e1dbe1c31e8ee
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-22-008291-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, проспект Злуки, 2 В
Номер договору:
14234
Сума договору:
342 084.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
285 072.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 30.09.2025 23:59
Дата підписання:
21.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний