-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (універсальна послуга)
Оголошено тендер
342 084.31
UAH
Номер:
bf60c0391e084e43b6af9ba7dac91075
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-21-012498-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38201617
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район Великі Гаї, вул. Галицька, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38201617
-
Адреса:
47722, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район Великі Гаї, вул. Галицька, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
342 084.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (універсальна послуга)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
21.01.2025 13:03
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно з абзацом 5 підпункту 5 ч.1 п.13 « Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт i послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення a6o скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 року (далі – Особливості) встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання в одному із визначених випадків, зокрема шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. У зв’язку із особливостями правового регулювання постачання електричної енергії та з метою задоволення потреби закупівлі на 2025 рік товару за предметом закупівлі – Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 – «Електрична енергія», 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області застосовує абз.5 пп.5 ч.1 п.13 Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, без застосування процедури закупівлі відкритих торгів, на суму 342 084,31 грн., в кількості 31 901 кВт/год.
-
Дата публікації:
21.01.2025 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг
Кількість
31901 кіловат-година
Період постачання
до 30.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума342 084.31 UAH