-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів; послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-013300-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
1 152 036.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 833.07 UAH
мін. крок: 0.1% або 833.07 UAH
Номер:
90376ac0073d47f88403cd5964f698d2
Внутрішній номер закупівлі:
24112773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-21-013300-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 152 036.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2025 14:42 - 01.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2025 14:42 - 04.02.2025 16:00
Аукціон:
05.02.2025 14:16 - 05.02.2025 14:45
Період кваліфікації:
05.02.2025 14:45 - 11.02.2025 14:34
Період завантаження договору:
17.02.2025 00:00 - 27.02.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴450 864.00 Лот 1. Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів.
- Лот №2 ₴83 307.24 Лот 2. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 переміщень.
- Лот №3 ₴617 865.60 Лот 3. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень.