-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів; послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів) Лот 1. Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів. Лот 2. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 переміщень. Лот 3. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень.
Оголошено тендер
1 152 036.84
UAH
Номер:
473ed7ad860345fdb05deecac6cda257
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-21-015863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 152 036.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів; послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)
Лот 1. Послуги з проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів.
Лот 2. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 36 переміщень.
Лот 3. Послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування:
21.01.2025 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 152 036.84 UAH