• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

шкільний автобус

Завершена

1 870 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер: 98f5688d5c754d649ba2ba1aa0637132
Внутрішній номер закупівлі: 2411155
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-25-000881-c   
Замовник: Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
Контактна особа: Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhmerosvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 870 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 25.07.2018 14:40 - 31.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2018 14:40 - 10.08.2018 00:00
Аукціон: 10.08.2018 13:21 - 10.08.2018 13:48
Період кваліфікації: 10.08.2018 13:48 - 07.09.2018 12:19
Період завантаження договору: 10.08.2018 13:48 - 30.08.2018 13:48

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання 01.09.2018 - 01.11.2018
Місце постачання 23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АТП Слободянюк

Оскарження: 10.08.2018 13:48 - 18.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 869 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 867 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2018 12:19
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "АБСОЛЮТ-2016"
Початкова пропозиція 1 868 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 868 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "ТРАК - БАС"
Початкова пропозиція 1 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 870 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 13aaebcff2ae4f529de085b3044899c9
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-25-000881-c-c1
Постачальник: ТОВ АТП Слободянюк
Номер договору: 191
Сума договору: 1 867 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 25.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s