-
Відкриті торги
-
КЕП
шкільний автобус
1 867 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
13aaebcff2ae4f529de085b3044899c9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-000881-c-c1
Постачальник:
ТОВ АТП Слободянюк
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
191
Дата підписання:
25.09.2018 00:00
Період дії договору:
25.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 867 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 867 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.09.2018 - 01.11.2018