-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля RENAULT СЕРІЇ «C 440» P6X2 (EURO-5) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-010118-a
Місце надання послуг: за місцем розташування станції технічного обслуговування учасника, але не далі ніж 15-20 км від місця дислокації автотранспортних засобів Замовника, а саме: м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68. Орієнтовна кількість: 24 послуги протягом 2025 року за потребою.
Торги не відбулися
315 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 580.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 580.00 UAH
Номер:
f4c3e7ca684041fe87efaa04199ced3e
Внутрішній номер закупівлі:
24109600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-21-010118-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
315 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2025 13:17 - 26.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2025 13:17 - 29.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴315 996.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля RENAULT СЕРІЇ «C 440» P6X2 (EURO-5) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника