-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля RENAULT СЕРІЇ «C 440» P6X2 (EURO-5) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-010118-a
Місце надання послуг: за місцем розташування станції технічного обслуговування учасника, але не далі ніж 15-20 км від місця дислокації автотранспортних засобів Замовника, а саме: м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68. Орієнтовна кількість: 24 послуги протягом 2025 року за потребою.
Торги не відбулися
315 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 580.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 580.00 UAH
Період оскарження:
21.01.2025 13:17 - 26.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.