• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система ультразвукової діагностики, у тому числі датчики

Торги не відбулися

3 410 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 050.00 UAH
Номер: 8164e53aa875490c8668e3ce489ac97d
Внутрішній номер закупівлі: 24109325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-21-009877-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Контактна особа: Наталія Боковець +380974295279 nbokovets@gmail.com https://editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/f49030b5-bbde-40c9-a31d-debc472f2182?metaSiteId=04efa978-5f19-4d44-b636-dbd3dc6f07ec
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.01.2025 13:09 - 28.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2025 13:09 - 31.01.2025 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 410 000.00 Система ультразвукової діагностики, у тому числі датчики